Náš príbeh

Náš príbeh

Náš príbeh začal narodením nášho syna Denisa so zdravotným postihnutím – Coffin Sirisov syndróm. Mysleli sme si, ako veľa práce s ním budeme mať. Opak bol pravdou. Koľko práce mal on s nami! Kým svojich rodičov naučil trpezlivosti, čo je dôležité a „správnemu“ pohľadu na život. Prestali sme súdiť a začali sme chápať, čo sme pred tým nechápali. Dnes vieme, že Denis je pre nás DAR. To, čo sme dokázali, by sa nám bez neho ani nesnívalo. A teraz nemám na mysli, jeho zdravotný stav, ale naše životy a osobný rast.

Jedným z mnoho zázrakov, ktoré sme dokázali vďaka nemu, je naša chránená dielňa Pezinská dielnička. Je to naša veľká radosť. Prišli k nám pracovať  5 úžasných dievčat. Každá úplne iná – jedinečná. Každá vkladá do našich výrobkov svoju osobnosť a výnimočnosť. A každá úplne iným spôsobom. Niekedy výrobok nie je úplne dokonalý a to mu dáva punc originality. Máme radi našu krásnu planétu a preto upcyklujeme. Hlavne textil. Do textilu sme sa úplne zamilovali. A to dáva ďalší zmysel našej práci.

Chceli by sme prispieť k tomu, aby náš svet bol aspoň o trošku krajší. Vyrábať pekné veci, ktoré si kúpite len tak, pre radosť, alebo na obdarovanie iným. Trochu ten rýchly život spomaliť. Úprimne sa tešíme, keď sa u nás v dielničke zastavíte a popozeráte „Čo máte nového?“. Je to u nás trochu iné. Také pomalé a krásne. Tieto naše deti (teraz vlastne už dospelé), ak sa nebojíte trochu postáť a srdcom načúvať, Vám vedia odovzdať trocha až rozprávkovej bezstarostnosti a úprimnej lásky.

SJB Agency © 2020